kwietnia 04, 2018

Zwierzęta od naprawdę sekretnej strony – oryginalna książka dla ciekawych świata już w księgarniach!


Obejrzyj spot promujący książkę:  https://youtu.be/ACxglTAZ4CI

Dwoje naukowców – zoolożka oraz ekolog – zaczęło któregoś dnia zadawać pewne pytanie, może nieco krępujące, ale jakże ważne (rzecz jasna, z punktu widzenia nauki); pytanie, którego dotąd prawdopodobnie nikt nie traktował serio. Nick Caruso i Dani Rabaiotti, chcąc odkryć czytelnikami zwierzęce sekrety, zastanawiają się: „Czy to pierdzi?”. Fantastyczna książka ich autorstwa właśnie trafiła do księgarń i z pewnością wywoła niejedną salwę śmiechu – a przede wszystkim pozwoli dowiedzieć się zupełnie nowych i zaskakujących faktów o życiu aż 80 gatunków zwierząt.

 „Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt” jest rzetelnie, a zarazem lekko napisaną książką o tym, co piszczy we wnętrznościach zwierząt. Jaki pokarm sprawia, że wiatry hieny pachną wyjątkowo nieprzyjemnie? Co to takiego fossa? I czy fossa pierdzi? Czy wiedzieliście, że robiły to dinozaury, a śledzie robią to tylko po to, żeby się porozumiewać?

Przeczytaj fragment książki już dziś!
https://issuu.com/insignis/docs/ncdr_dif_pl_3_issuu

Przezabawna, naładowana łatwo przyswajalną wiedzą książka „Czy to pierdzi?” powstała przy współpracy kilkudziesięciu uznanych biologów. Dzięki ich fachowej wiedzy krąg podejrzanych o nieprzyjemny zapach w waszym pobliżu zbawiennie się powiększy. Tę książkę po prostu trzeba mieć!
„Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt” – już 4 kwietnia w księgarniach.

Zamów online
bit.ly/czytopierdzi 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Książkowy-świat-Angeli , Blogger