czerwca 03, 2017

Psi Patrol Filmowe opowieści 1 Pieski i statek widmo książka + DVD

Znalezione obrazy dla zapytania Psi Patrol Filmowe opowieści 1 Pieski i statek widmo książka + DVD

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Cena okładkowa: 24.99 zł

Czy wasze dzieci są miłośnikami Psiego patrolu? Jeśli tak, to ta książeczka będzie dla nich idealnym prezentem. Moje dziecko uwielbia oglądać przygody tych przemiłych psiaków. Ma oczywiście swoich ulubieńców. W jej przypadku jest to Skye i Zuma. Kanadyjski serial animowany Psi patrol, podbija serca wielu szkrabów. Bohaterami jest sześć szczeniąt, które są niezwykle odważne. 

Psy wraz z dziesięcioletnim chłopcem o imieniu Ryder, chętnie ruszają na pomoc potrzebującym. Przed nimi tyle spraw do załatwienia... Kolejny odcinek i kolejna książeczka z przygodami, wzbudza ogromną ciekawość wśród dzieci. Dobra, wśród dorosłych również, bo sama chętnie spoglądam na serial, a także przeglądam nowe, książkowe egzemplarze. Tym razem wspólnie z córką czytałam publikację Pieski i statek widmo

Oto nadszedł bal przebierańców. Wszyscy zgromadzeni przyjaciele zaskakują wymyślnymi kostiumami. Oczywiście psiaki z Psiego patrolu także. Świętowanie miało się odbyć na pirackim statku. Psiaki jeszcze przed rozpoczęciem imprezy, postanowiły zabawić się w "cukierek albo psikus". Tymczasem na statku sytuacja przyjęła niecodzienny obrót. Statek zupełnie sam ruszył w rejs, a na dodatek ktoś zjadł przygotowane ciasteczka. Czy to duchy? Cóż, wszystko da się logicznie wytłumaczyć ;) Psi patrol jak zwykle służy pomocą. 

Historia jest ciekawa i wciągająca. Moje dziecko dosłownie z otwartą buzią poznawało opowieść. A gdy książeczka została już przeczytana, uśmiech nie schodził z twarzy. Takie bajeczki lubimy najbardziej. Mamy tu kolejną opowiastkę o dzielnych psiakach, ale i o sile przyjaźni. Bo nie od dziś wiadomo, że wspólnie możemy osiągnąć więcej. Publikacja zachęca dziecko do głębszych rozmyślań, dyskusji. To wartościowa książeczka. 

Dodatkowo, do pozycji dołączono płytę DVD, na której znajdziemy trzy odcinki z przygodami psiaków. Świetny prezent i możliwość przyjemnego spędzenia wolnego czasu. OCENA
5 / 5

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Media Service Zawada

Znalezione obrazy dla zapytania media service zawada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Książkowy-świat-Angeli , Blogger