marca 15, 2018

Wersety biblijne. Książka do kolorowania - Felicity French

Zawsze pokazuje wam książki, które czytam. A jakżeby inaczej ;) Są jednak takie po których można bazgrać do woli. Ostatnio bardzo modne stały się egzemplarze do kolorowania. Nie tylko dla dzieci, bo i dorośli połknęli bakcyla i z zapałem sięgają po kredki czy flamastry. 


Kolorowanki znamy i nie są one dla nas jakimś wielkim zaskoczeniem. Po takie książeczki najczęściej sięgają dzieci. W bajecznie prosty sposób, przy użyciu najzwyklejszych kredek, ćwiczą rękę, cierpliwość, spostrzegawczość. Jednak w ubiegłym roku, wiele wydawnictw wpadło na pomysł wydania kolorowanek dla dorosłych. Takie egzemplarze mają więcej drobnych elementów do ozdabiania, większy format. Sama mam w domu kilka pozycji tego typu. Oczywiście nie pomalowanych do samego końca ;) Najczęściej z braku czasu, a nie wielkiego lenistwa. Uwielbiam bazgrać i czerpię z tego ogromną radość. 

Kolorowanka od wydawnictwa Św. Wojciech przekonała mnie do siebie swą tematyką. Ta niewielka książeczka jest wyjątkowa. Mamy tutaj nie tylko ogrom miejsca do malowania. Wydawca w swej pozycji zamieścił również wersety pochodzące z Pisma Świętego. Nie dość, że bawię się doskonale podczas kolorowania, to jeszcze w pewien sposób obcuje z Biblią. Tego mi brakowało. Może nie tylko na naszym rynku wydawniczym, ale głównie w moim serduchu. 

Książka do kolorowania Wersety biblijne, niesamowicie mnie relaksuje i poprawia nastrój. Przy niej mogę zapomnieć o troskach dnia codziennego, o problemach, dylematach itp. Odpływam totalnie kiedy mam w ręku kredki, a przed sobą strony z egzemplarza Wersetów biblijnych. Cieszę się, że taka pozycja pojawiła się w księgarniach. Wpisuje się idealnie w trend popularnych ostatnio kolorowanek odstresowujących, ale też prezentuje coś innego. Uświadamia nam, że obcowanie z Pismem Świętym, może być czymś przyjemnym, a nie tylko przykrym obowiązkiem dla chrześcijanina. Kolorowanka od wydawnictwa Św. Wojciech nie kosztuje wiele, więc zachęcam was do zakupu takiej nowości.
                                                                                            

 Znalezione obrazy dla zapytania wersety biblijne kolorowanka św wojciech

Tytuł: Wersety biblijne. Książka do kolorowania
Autor ilustracji: Felicity French
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 32
Cena okładkowa: 7.90 zł
Znalezione obrazy dla zapytania św wojciech wydawnictwo

1 komentarz:

  1. Świetna książeczka, która w dodatku niesie ze sobą wartości chrześcijańskie. Podobne kolorowanki tylko typowo dla dzieci można też znaleźć tu https://www.e-kolorowanki.eu/chrzescijanskie/ Także mozna mieć zestaw i dla rodziców i dla dzieci:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Książkowy-świat-Angeli , Blogger