listopada 04, 2017

Wasz wymarzony dzień - Ania Dąbrowska, Kamila Romanow

Znalezione obrazy dla zapytania wasz wymarzony dzień 
Tytuł: Wasz wymarzony dzień
Autor: Ania Dąbrowska, Kamila Romanow
Wydawnictwo: Znak Literanova
Oprawa: twarda
Liczba stron: 208
Cena okładkowa: 39.90 zł
Premiera: 23.10.2017

O  ślubie jak z bajki marzy pewnie każda kobieta. Jako małe dziewczynki, pragniemy poślubić rycerza na białym koniu, by następnie nasze upodobania, co do facetów, troszkę się zmieniły. Ogólnie rzecz ujmując, zawarcie związku małżeńskiego, to coś, na co każdy czeka z niecierpliwością. Ten dreszczyk emocji, mnóstwo wzruszeń i ogrom przygotowań... Te, które mają już to za sobą, wiedzą doskonale w czym rzecz. Dla narzeczonych mam jednak coś specjalnego. Książka Wasz wymarzony dzień powinna znaleźć się w biblioteczce przyszłych małżonków. 

To poradnik idealny dla osób zakochanych. Jeśli w najbliższym czasie zamierzacie się pobrać, macie przed sobą dzieło z ogromem inspiracji. Już okładka zwraca uwagę i według mnie jest przeurocza. W środku mamy oczywiście tekst, ale pisany wyraźną czcionką. Dodatkowo, ważniejsze sprawy zostały odpowiednio zaznaczone, wiemy więc, na co w szczególności powinniśmy zwrócić uwagę. 

Ślub to wyjątkowy moment. Każdy chce wtedy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Nie może niczego brakować, nie dopuszczamy nawet myśli, że o czymś zapomnimy, że coś pójdzie nie tak jak trzeba. W rzeczywistości bywa różnie, a dodatkowy stres potęguje mnóstwo negatywnych emocji. A przecież ślub jest wydarzeniem radosnym, niepowtarzalnym. Może dla dobra młodych warto nieco przystopować? Z pewnością w takich momentach warto mieć obok siebie poradnik autorstwa Ani Dąbrowskiej i Kamili Romanow. 

Wasz wymarzony dzień to niebanalna pozycja literacka. Jest tutaj ogrom wskazówek i porad dotyczących organizacji ślubu i wesela. Z taką książką o niczym nie zapomnimy. Jak stworzyć listę gości, wybrać odpowiedniego fotografa, oprawę muzyczną, lokal, menu... Autorki nie zapomniały również o sprawach finansowych. Temat zwykle drażliwy, ale niezwykle istotny. W książce zamieszczono nawet specjalną tabelę wydatków, by móc łatwiej kontrolować wszystkie koszty. Według mnie super rozwiązanie i duże udogodnienie!

Książkę Wasz wymarzony dzień polecam w szczególności młodym, którzy mają przed sobą tę piękną ceremonię jaką jest ślub i wesele. Z niniejszym egzemplarzem unikniecie większych kłopotów, chociaż troszkę zminimalizujecie rosnące zdenerwowanie ;) To także znakomity prezent dla narzeczonych. 

OCENA
5 / 5

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak Literanova


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Książkowy-świat-Angeli , Blogger