marca 28, 2017

Nowa powieści autorki „Miłości w czasach zagłady”!

Znalezione obrazy dla zapytania marlene munzer

Już w najbliższą środę, 29 marca, na księgarskich półkach pojawi się „Marlene”, nowa książka Hanni Münzer, którą polskie czytelniczki poznały za sprawą „Miłości w czasach zagłady”. Był to jeden z największych sukcesów self-publishingu na świecie. 

Monachium, rok 1944. Tytułowej Marlene, kobiety odważnej, obdarzonej zjawiskową urodą, nie są w stanie złamać żadne przeciwności losu. Po raz kolejny rzuca się w wir walki i staje się jedną z najbardziej poszukiwanych kobiet w Rzeszy. Poznaje niezwykłe osoby i nawiązuje wyjątkowe przyjaźnie, a w końcu spotyka miłość swojego życia – mężczyznę, który gotów jest zrobić wszystko, by uratować niewinne istnienia.

Hanni Münzer jest prawdziwym fenomen na niemieckim rynku wydawniczym. Z niezwykłym kunsztem buduje obraz niezależnych, odważnych kobiet, ale przede wszystkim kieruje do czytelników ważne przesłanie. „Marlene” to zarazem literacki apel o pokój, jak i głos oskarżenia pod adresem wszystkich, którzy dążą do wojny. Powieść pragnie przypominać o czasach, gdy tak wielu zapomniało, czym jest człowieczeństwo.

Zapraszamy do księgarń!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Książkowy-świat-Angeli , Blogger